BrandýsDnes.cz
BrandýsDnes.cz » Zpravodajství » Alternativní zpravodajství

Alternativní zpravodajství

Toto se stane, když se zeptáte Rothschilda na znepokojivé otázky

19. 1. 2016 | Je známé, že jako mnoho průkopníků mezinárodního bankovnictví, tak i rodina Rothschildů věřila, že patří mezi nejbohatší rodinu v historii světa.  Tak proč se jim prakticky nevěnuje pozornost velkých mediálních domů? Musí existovat velmi dobré důvody pro to, proč jsou média tak mlčenlivá.

Toto v ČT neuvidíte. Alarmující přednáška, jak Západ udržuje systém vykořisťování bohaté Afriky

20. 1. 2016 | Část přednášky na berlínském TEDx, ve které Malence Bart-Williams jednoduchým a srozumitelným způsobem vystihla podstatu toho, jakým způsobem Západ udržuje systém vykořisťování bohaté Afriky. Mall se narodila v Kolíně nad Rýnem v Německu. Je spisovatelka, filmařka a módní návrhářka Německa a Sierra Leone. Studovala ekonomii a finance v Paříži, Singapuru a Velké Británii. Dnes žije na celém světě, provozuje čistě přírodní kosmetický podnik v Hongkongu a je zakladatelkou a kreativní ředitelkou FOL ...

Afghánistán před radikálním islámem byl v 60. letech hodně odlišný. Podívejte se na fascinující obrázky

18. 8. 2019 | Pokud přemýšlíte o Afghánistánu, určitě si ho nespojíte s krátkými sukněmi a skvělým životním stylem. Ale stejně jako Írán vypadal v roce 1970 zcela jinak, než jak ho známe dnes. Následující fascinující obrázky ukazují, že Afghánistán v roce 1960 byl velmi odlišný. Snímky byly pořízeny americkým univerzitním profesorem Dr. Billem Podlichem, který v roce 1967 vzal dvouleté volno od práce pro UNESCO v Afghánistánu. Sloužil jako odborník ve tvorbě zásad a vzdělávacích principů pro učitele vysokých ...

Obří planeta X nakonec skutečně existuje. Astronomové potvrzují devět planet Sluneční soustavy

21. 1. 2016 | Konstantin Batygin, který objevil devátou planetu, jejíž vzdálenost od Slunce je 274krát větší než vzdálenost Země, má za to, že je poslední skutečnou planetou Sluneční soustavy, oznámila tisková služba Kalifornského technologického ústavu. Včera večer oznámil ruský astronom Konstantin Batygin a jeho americký kolega Michael Brown, že se jim podařilo vyčíslit polohu záhadné „planety X", deváté nebo desáté, jestliže počítáme i Pluto, planety Sluneční soustavy, vzdálené od Slunce 41 miliardu kilome ...

Jim Carrey pronesl slova, která můžou změnit váš život navždy

21. 1. 2016 | Jim Carrey dodává vášnivá moudra o lidském potenciálu, najít naplnění života a uniknout tak určité praktičnosti a prostě si užít cestu života a vzkvétat. Nejsme totiž definováni skrze náš majetek nebo součet hodnot našich bankovních účtů, ale tím, co je v našich srdcích. Když naše životy žijeme, to je ten způsob, jak mít vliv na jiné, aby na vás mysleli navždy.

Zdroj: ac24.cz | Další zprávy »
18:14:53 | 18.08.2019

Furkanské hnutí: Západní země jako celek jsou našimi nepřáteli!

Furkanské hnutí: Západní země jako celek jsou našimi nepřáteli!

18. 8. 2019 | Pod hesly „Svoboda pro Alparslana Kuytula!“  příznivci Furkanského hnutí v sobotu demonstrovali v centru Hamburku a požadovali propuštění svého duchovního vůdce. Spolkový úřad na ochranu ústavy varoval před islamistickou demonstrací.

Kuleba: Ukrajina stále experimentuje: Války, revoluce, reformy...

Kuleba: Ukrajina stále experimentuje: Války, revoluce, reformy...

18. 8. 2019 | Diskuse o ceně, za kterou bráníme nezávislost proti ruské agresi, je věcí budoucnosti. Zdá se, že důležitou diskusí dnes je cena, za kterou platíme nezávislost již téměř 30 let, komentuje Dmitrij Kuleba, stálý zástupce Ukrajiny v Radě Evropy.

Proč za Šmardu jako ministra kultury bojovala poslankyně ODS Němcová?

Proč za Šmardu jako ministra kultury bojovala poslankyně ODS Němcová?

18. 8. 2019 | „Na programu ČT24 v pořadu, který podle stopáže v redakci názvali číslovkou 90,  se do besedy o nejmenování  ministrem kultury  Michala Šmardy zapojila i bývalá předsedkyně Směmovny Miroslava Němcová a překvapivě se zastala svého krajana Šmardy. Víte proč," zeptal se student politologie.

The National Interest: Ruské námořnictvo se nám mění před očima

The National Interest: Ruské námořnictvo se nám mění před očima

18. 8. 2019 | Transformace ruského námořnictva na menší lodě se zrychluje. Vyřazuje se z provozu více velkých lodí a nastupují menší plavidla - nová i modernizovaná - a mění to, co bylo kdysi hlavní globální silou, na nový druh regionální flotily.

Trať upraví nejvýkonnější kolejová mechanizace v Evropě

Trať upraví nejvýkonnější kolejová mechanizace v Evropě

18. 8. 2019 | Na ojedinělý projekt úpravy geometrické polohy koleje, který začne 21.srpna na rekordně dlouhém úseku 58 kilometrů trati z Prahy - Hostivaře do Votic, nasadí společnost Swietelsky Rail CZ nejvýkonnější kolejovou mechanizaci v Evropě.

Zdroj: prvnizpravy.cz | Další zprávy »
18:14:41 | 18.08.2019

USA odmítly dodávky uhlíkového vlákna pro ruský teleskop Spektr-M

USA odmítly dodávky uhlíkového vlákna pro ruský teleskop Spektr-M

18. 8. 2019 | Britská společnost odmítla dodat Rusku uhlíkové vlákno pro astrofyzikální vesmírnou laboratoř Spektr-M (projekt Millimetron) poté, co tuto firmu koupil americký majitel, projekt však zachránil japonský dodavatel, sdělila náměstkyně ředitele Fyzikálního ústavu Ruské akademie věd Larisa Lichačevová.

Video: Na 40. demonstraci  žlutých vest znovu došlo ke střetům s policií

Video: Na 40. demonstraci žlutých vest znovu došlo ke střetům s policií

18. 8. 2019 | Střety vypukly mezi policií a protestujícími hnutí žlutých vest, kteří v Paříži 17. srpna pochodovali na 40. sobotní demonstraci 17. srpna. Záběry ukazují demonstranty, kteří se pokoušejí pomocí deštníků dostat ke strážcům zákona a policisty, kteří proti nim používají slzný plyn.

Francouzská první dáma se vážně zranila

Francouzská první dáma se vážně zranila

18. 8. 2019 | Brigitte Macronová, první dáma Francie, se objevila v sobotu večer s obvázanou paží. Den předtím se jí stala nehoda, kdy uklouzla na lodi a vykloubila si rameno, sdělují francouzské noviny Journal du Dimanche.

Bugár: Nikdo nebude určovat, co má dělat Most-Híd

Bugár: Nikdo nebude určovat, co má dělat Most-Híd

18. 8. 2019 | Předseda slovenské strany Most-Híd Béla Bugár nepovažuje svou osobu za překážku ve spolupráci maďarských stran. Ze svého postu by mohl odejít jenom v tom případě, kdyby to straně pomohlo. Uvedl to v rozhovoru pro TASR.

„To už dlouho není otázkou svobody projevu.“ Čínská ambasáda odpověděla českým politikům ohledně situace v Hongkongu

„To už dlouho není otázkou svobody projevu.“ Čínská ambasáda odpověděla českým politikům ohledně situace v Hongkongu

18. 8. 2019 | Čínské velvyslanectví v Praze zareagovalo na vyjádření řady českých politiků a institucí ohledně skutečné situace v Hongkongu. Na své facebookové stránce varovalo před vměšováním do vnitřních záležitostí státu.

Zdroj: cz.sputniknews.com | Další zprávy »
18:14:58 | 18.08.2019

Marxismus-multikulturalismus

A je to zpět. Pomalu, ale jistě. Krok za krokem. Nová doba jen přináší novou verzi 2.0 starého známého schématu, který byl dříve nazýván marxismus-leninismus. Princip a důsledky jsou ovšem stejné.

Zdroj: zvedavec.org | Další zprávy »
18:14:41 | 18.08.2019

Dopis z Islandu do budoucnosti

18. 8. 2019 | "Tento památník potvrzuje, že víme, co se děje, a víme, co je nutno udělat. Jen vy budete vědět, zda jsme to udělali." Na Islandě se v neděli konala tryzna a odhalení pomníku za kdysi nezničitelný ledovec Okjökull, který roztál v důsledku globálního oteplování. Desítky dalších islandských ledovců jsou ohroženy. Donedávna považovali Islanďané existenci ledovců za něco věčného, nadčasového a neměnného. Teď už vědí, že tomu tak není. “This monument is to acknowledge that we know what is happeni ...

Zdroj: blisty.cz | Další zprávy »
18:14:41 | 18.08.2019

Neděle 18.8.2019
Středočeský kraj
Další regiony »
Sdílet: Sdílet na Facebooku Sdílet na Google+ Sdílet na Twitteru


Copyright © 1/2009-2019 M+MP spol. s r.o. InfoDnes.cz | Webdesign & webprogramming © PD | RSS
Tento web používá cookies, jeho dalším používáním s touto skutečností souhlasíte. Další informace najdete zde.