BrandýsDnes.cz
BrandýsDnes.cz » Monitor zpráv » Alternativní zpravodajství

Alternativní zpravodajství

Tyhle technologie nemá žádná armáda na světě. Američtí vojáci pozorovali další UFO

15. 5. 2021 | Záhadné objekty, které popírají zákony fyziky, nadále trápí americkou armádu. Na internetu se objevily další záběry pořízené americkým námořnictvem, které zaznamenávají UFO. (Foto: Twitter)... Článek Tyhle technologie nemá žádná armáda na světě. Američtí vojáci pozorovali další UFO se nejdříve objevil na AC24.cz.

V USA promluvili o nebezpečí vesmírné války s Ruskem a Čínou

15. 5. 2021 | Američtí vědci a odborníci v rozhovoru pro portál Space.com promluvili o pokračující militarizaci vesmíru a vyslovili předpoklad, že může přerůst v rozsáhlý konflikt mezi... Článek V USA promluvili o nebezpečí vesmírné války s Ruskem a Čínou se nejdříve objevil na AC24.cz.

Turecko prohlásilo, že je připraveno vyslat mírové síly do východního Jeruzaléma

15. 5. 2021 | Turecko může vyslat své vojáky do východního Jeruzaléma jako součást kontingentu mezinárodních mírových sil, ale příslušná žádost dosud nebyla parlamentu doručena, řekl RIA Novosti... Článek Turecko prohlásilo, že je připraveno vyslat mírové síly do východního Jeruzaléma se nejdříve objevil na AC24.cz.

Pravda vyjde najevo! Známý herec potvrdil teorii, že elity sbírají adrenalin z krve mučených dětí

15. 5. 2021 | Známý herec Jim Caviezel (Umučení Krista) uvedl na konferenci v Oklahomě informace o novém filmu o obchodování s dětmi. (Foto: Youtube) Ivanka Trump: 22... Článek Pravda vyjde najevo! Známý herec potvrdil teorii, že elity sbírají adrenalin z krve mučených dětí se nejdříve objevil na AC24.cz.

Fyzik strčil hlavu do urychlovače částic, zasáhl ho protonový paprsek a toto následovalo

14. 5. 2021 | Ruský vědec Anatoli Bugorski pracoval v Institutu pro fyziku vysokých energií na protonovém synchrotronu U-70, tehdy největším urychlovači částic v Sovětském svazu. (Foto: Imgur)... Článek Fyzik strčil hlavu do urychlovače částic, zasáhl ho protonový paprsek a toto následovalo se nejdříve objevil na AC24.cz.

Zdroj: ac24.cz | Další zprávy »
06:16:36 | 16.05.2021

Jaroslav Bašta: Demokracie (a demokraté) na penzi

Jaroslav Bašta: Demokracie (a demokraté) na penzi

16. 5. 2021 | V uplynulých týdnech se nejprve ve Francii, a poté i ve Spojených státech objevily otevřené dopisy penzionovaných generálů, píše Jaroslav Bašta v komentáři pro Prvnizpravy.cz..

Ukrajina je nyní „kolonií a krmivem“ pro rodinu Bidenových

Ukrajina je nyní „kolonií a krmivem“ pro rodinu Bidenových

16. 5. 2021 | << VIDEO >>Trochu zapomenutá Nadežda Savčenková, bývalá poslankyně Nejvyšší rady, a dnes šéfka „Sociální a politické platformy“ pojmenované po ní, zveřejnila na videomateriál „ UKRAJINSKÉ ŽIVOTY.

Děvče z ČT Witowská se předvádí ve střetu zájmů svého přítele Koláře

Děvče z ČT Witowská se předvádí ve střetu zájmů svého přítele Koláře

16. 5. 2021 | „Nezaslepení pedagogové žurnalistiky a politologie si při sledování současných  publicistických  a zpravodajských relací ČT musí mnout ruce. Kde jinde by svým posluchačům mohli ukázat na desítky otřesných, špatně, hloupě a závisle vedených rozhovorů a pořadů," míní student politologie.

Státní duma: Proč je Česko a USA na seznamu nepřátelských zemí

Státní duma: Proč je Česko a USA na seznamu nepřátelských zemí

16. 5. 2021 | Dolní komora Federálního shromáždění Ruské federace vysvětlila proč jsou USA a Česká republika na seznamu nepřátelských států.

Pokračuje pokládka potrubí Nord Stream-2, v Dánsku zbývá 9km

Pokračuje pokládka potrubí Nord Stream-2, v Dánsku zbývá 9km

16. 5. 2021 | Loď Fortuna překročila Nord Stream a položila na něj řetězec B Nord Stream 2. Do konce května zbývá lodi 9 kilometrů na dokončení všech prací v dánské ekonomické zóně Baltského moře.

Zdroj: prvnizpravy.cz | Další zprávy »
06:16:35 | 16.05.2021

Důsledkem izraelsko-palestinského konfliktu bude občanská válka v EU, varuje Hampl

Důsledkem izraelsko-palestinského konfliktu bude občanská válka v EU, varuje Hampl

15. 5. 2021 | Sociolog Petr Hampl se netají tím, že ve znovu vyostřeném konfliktu mezi Izraelem a Palestinou stojí na straně Izraele. Striktně proto odsuzuje napadení území této země ze strany Palestiny, a tak dokonce neustále upozorňuje na podíl Evropy v dodávání zbraní Palestině a všímá si u toho velice nepříznivé možné důsledky.

Ekvádor se stal další zemí, která zaregistrovala ruskou vakcínu Sputnik V

15. 5. 2021 | Ekvádorská republika povolila použití ruské očkovací látky Sputnik V na svém území. Informoval o tom Ruský fond přímých investic.

Biden vyzývá Palestinu, aby přestala útočit na Izrael

15. 5. 2021 | Americký prezident Joe Biden během rozhovoru s palestinským kolegou Mahmúdem Abbásem hovořil o úsilí USA k vyřešení palestinsko-izraelského konfliktu a nutnosti zastavit útoky na Izrael.

EU vyzvala Rusko, aby přehodnotilo své rozhodnutí o seznamu ne přátelských zemí

EU vyzvala Rusko, aby přehodnotilo své rozhodnutí o seznamu ne přátelských zemí

15. 5. 2021 | Podle prohlášení šéfa evropské diplomacie Josepa Borrella považuje Evropská unie obvinění z nepřátelských akcí vůči Rusku za neodůvodněná a vyzývá Moskvu, aby přehodnotila rozhodnutí o seznamu zemí nechovajících se přátelsky.

Český zpravodajec pro Seznam Zprávy: To přece Hamáček nemůže před nikým nikde obhájit

15. 5. 2021 | Letoun pro ministra vnitra Hamáčka se zrušil až na poslední chvíli, přiznalo ministerstvo obrany. Další svědectví diplomata z „významné spojenecké země“ a pracovník tajné služby vyvracejí Seznam Zprávám Hamáčkovu kamufláž. Motivy těchto dobře informovaných, leč anonymních zdrojů ovšem zůstávají zahalené tajemstvím.

Zdroj: cz.sputniknews.com | Další zprávy »
06:16:39 | 16.05.2021

Obrázky o ukrajinském snu

Zkuste si představit, že se máte sejít s dívkou, která má oči jako kaleidoskop... Ne. Promiňte. Vlastně představte si jásavé řádky kódu v programovacím jazyce R - libující si ve šťastném údolí modelů teorie her, které by nebránily hnutí goth nebo novoromantickým valkýrám tančit na 12palcovou verzi Bela Lugosi’s Dead od kapely Bauhaus.

Zdroj: zvedavec.org | Další zprávy »
06:16:35 | 16.05.2021

Britské Channel 4 News: Proč útočí Izrael na novináře? Ona vás pravda bolí?

15. 5. 2021 | reportáž Channel 4 News, sobota večer: Reakce na událost v Gaze v sobotu zaplnily ulice. Desetitisíce lidí přišly demonstrovat v solidaritě s lidmi v Palestině. Demonstrace v Londýně patřila k největším za mnoho let. Konala se v den "nakba", výročí vyhnání statisíců Palestinců po utvoření izraelského státu. Mladík: Jako Palestinec třetí generace, já se nemohu vrátit do svého domova. Do vesnice svého dědečka. Kde je pořád jejich dům, ale nikdo v něm nebydlí. Já tam nesmím jet. Nikdo tam n ...

Zdroj: blisty.cz | Další zprávy »
06:16:35 | 16.05.2021

Neděle 16.5.2021
Středočeský kraj
Další regiony »
Sdílet: Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru


Copyright © 1/2009-2021 M+MP spol. s r.o. InfoDnes.cz | Webdesign & webprogramming © PD | RSS
Tento web používá cookies, jeho dalším používáním s touto skutečností souhlasíte. Další informace najdete zde.