BrandýsDnes.cz
BrandýsDnes.cz » Monitor zpráv » Krimi zprávy z regionu » HZS Středočeského kraje

Krimi zprávy z regionu

HZS Středočeského kraje Zdroj: HZS Středočeského kraje |

Tragická dopravní nehoda uzavřela obchvat Slaného

5. 6. 2023 | V pondělí 5. června v 15 hodin a 42 minut přijalo Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Středočeského kraje informaci o dopravní nehodě nákladního a osobního automobilu na silnici I/7 na úrovni obce Netovice na Kladensku. Již z prvotního nahlášení události bylo zřejmé, že půjde o velmi závažnou nehodu.

Kolínskou silnici u Křečhoře uzavřela vážná nehoda, situaci zkomplikovala další kolize

3. 6. 2023 | V pátek 2. června krátce po šestnácté hodině byla na tísňovou linku Hasičského záchranného sboru Středočeského kraje oznámena vážná dopravní nehoda dvou osobních automobilů na kolínské silnici č. 12 v katastru obce Křečhoř.

Požár lesa v CHKO Kokořínsko – Máchův kraj

31. 5. 2023 | Ve středu 31. května dvě minuty po sedmnácté hodině přijala tísňová linka HZS Středočeského kraje oznámení o požáru v lese v Chráněné krajinné oblasti Kokořínsko – Máchův kraj, konkrétně v katastru obce Dobřeň na Mělnicku.

Záchrana leguána z vysokého stromu

31. 5. 2023 | V úterý 30. května krátce před devatenáctou hodinou byli středočeští hasiči prostřednictvím tísňové linky požádáni o pomoc při záchraně leguána modrého, který v obci Kostelní Střimelice nedaleko Stříbrné Skalice v okrese Praha-východ utekl majitelům z rodinného domu a vylezl na vysoký strom na zahradě.

Třetí stupeň poplachu při požáru skládky odpadu na Příbramsku

31. 5. 2023 | V noci na středu 31. května devět minut před jednou hodinou přijalo Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Středočeského kraje oznámení od Policie České republiky o požáru skládky v obci Chrást nedaleko Březnice na Příbramsku.

Výcvik říčanských hasičů se zařízením CCS Cobra

31. 5. 2023 | V úterý 30. května v dopoledních hodinách proběhl praktický výcvik zaměřený na řezání konstrukcí a hašení požáru v uzavřeném prostoru pomocí vysokotlakého zařízení CCS Cobra.

Požár kůlny a části rodinného domu na Kutnohorsku

30. 5. 2023 | V úterý 30. května krátce po devatenácté hodině přijala tísňová linka středočeských hasičů informací o požáru kůlny v obci Hetlín, která spadá pod Černíny v okrese Kutná Hora. „Ze střechy stoupají vysoké plameny a uvnitř je propanbutanová lahev,“ ohlásil oznamovatel.

Krajská soutěž v požárním sportu profesionálních a dobrovolných hasičů

23. 5. 2023 | O víkendu 17. a 18. června se na vlašimském sportovním stadionu Na Lukách uskuteční Krajská soutěž v požárním sportu profesionálních a dobrovolných hasičů.

Dopravní nehoda cisternového automobilu u Olbramovic

22. 5. 2023 | V pondělí 22. května v 9 hodin a 15 minut přijalo Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Středočeského kraje informaci o nákladním automobilu, který na novém obchvatu Olbramovic v blízkosti rybníka Slavnič na Benešovsku sjel ze silnice č. 3 a převrátil se z mírného svahu několik metrů pod komunikaci.

Krchlebská věž 2023 – pozvánka na 20. ročník

21. 5. 2023 | V úterý 13. června se v Krchlebech nedaleko Čáslavi uskuteční jubilejní 20. ročník soutěže ve výstupu do čtvrtého podlaží cvičné věže pomocí jednohákového žebříku.

K požáru stodoly s truhlářskou dílnou na Kutnohorsku vyjely čtyři jednotky

20. 5. 2023 | Tísňová linka středočeských hasičů přijala v sobotu 20. května v 11.43 hodin informaci o požáru stodoly v obci Chroustkov, která spadá pod Chlístovice na Kutnohorsku.

S požárem velkoprodejny zahradní techniky v Tehovci bojovalo ve zvláštním poplachovém stupni třicet jednotek - AKTUALIZACE 18. 5. V 13.30 H

18. 5. 2023 | V úterý 17. května v 18.26 hodin byl na tísňovou linku středočeských hasičů oznámen požár v prodejně se zahradní technikou u kutnohorské silnice č. 2 v katastru obce Tehovec v okrese Praha-východ.

Taktické cvičení - Výbuch haly v Lysé nad Labem

15. 5. 2023 | V pondělí 15. května přijalo Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Středočeského kraje oznámení o výbuchu jedné z hal v areálu bývalé Šlechtitelské stanice v Lysé nad Labem na Nymbursku.

Požár soupravy s přepravovanými vozidly na brněnské dálnici u Ostředku

15. 5. 2023 | V pondělí 15. května v časných ranních hodinách přijala tísňová linka středočeských hasičů oznámení o požáru nákladní soupravy s převáženými osobními vozidly na brněnské dálnici D1 za 38. kilometrem ve směru do Prahy.

Při požáru statku na Příbramsku uchránili hasiči včasným zásahem majetek za 25 milionů

14. 5. 2023 | Informaci o požáru půdy bývalého statku v centru obce Trhové Dušníky nedaleko Příbrami přijala tísňová linka středočeských hasičů v neděli 14. května v 14.24 hodin.

Šest jednotek likvidovalo požár kamionu s nábytkem u Šternova

12. 5. 2023 | V pátek 12. května v 15.45 hodin přijali středočeští hasiči na lince tísňového volání informaci o požáru kamionu na brněnské dálnici D1 poblíž 41. kilometru ve směru do Prahy.

Záchrana osoby ze Slapské přehrady

12. 5. 2023 | Ve středu 10. května proběhla pravidelná odborná příprava leteckých záchranářů Hasičského záchranného sboru Středočeského kraje.

Požár domu v Květnici napáchal škody za dva miliony korun

9. 5. 2023 | V úterý 9. května ve 3.23 hodin byl na tísňovou linku středočeských hasičů ohlášen požár střešní konstrukce rodinného domu v obci Květnice v okrese Praze-východ.

Na Mělnicku proběhlo prověřovací cvičení pro jednotku předurčenou na ochranu obyvatelstva

7. 5. 2023 | Napříč Středočeským krajem je od roku 2018 vytipováno deset jednotek sboru dobrovolných hasičů obcí, které jsou předurčeny pro plnění specifických úkolů ochrany obyvatelstva, zapojování do krizových orgánů obcí a zřizování týlového zázemí u dlouhodobých zásahů složek integrovaného záchranného systému.

Poklidné čarodějnice ve Středočeském kraji

1. 5. 2023 | Máme za sebou magickou noc, kdy lidé pálili čarodějné ohně a přivítali jaro. Každý rok bývá tato noc spojena s vyšším počtem výjezdů hasičů. Letos se však toto očekávání nenaplnilo a středočeští hasiči zažili jedny z klidnějších oslav filipojakubské noci.

Zdroj: HZS Středočeského kraje - hzscr.cz
22:15:00 | 06.06.2023Zpravodajství BrandýsDnes.cz

Česká ekonomika balancuje na hraně, hrubý domácí produkt v 1. čtvrtletí stagnoval

Hrubý domácí produkt v 1. čtvrtletí stagnoval. Pokračoval reálný propad spotřeby domácností a nižší byla i tvorba zásob. Na druhé straně sílila zahraniční poptávka, což se projevilo silným růstem hrubé přidané hodnoty ve zpracovatelském průmyslu. ...

Policisté objasnili krádeže luxusních vozů, cizinci skončili ve vazbě

Cizinci odcizili napříč několika kraji velmi sofistikovaným způsobem přes desítku luxusních vozidel. Hrozí jim až osmileté tresty. ...

ČOI: Vánoční řetěz s LED diodami může způsobit úraz elektrickým proudem

Česká obchodní inspekce zjistila, že na tuzemském trhu je výrobek, který může znamenat pro spotřebitele vážné riziko úrazu elektrickým proudem. Jedná ...

Kvalita spánku úzce souvisí s kvalitou života, tvrdí nová studie

Na rozdíl od délky spánku a "sociálního jetlagu" souvisí kvalita spánku s kvalitou života jednotlivců, tvrdí nová studie sociologů Michaely Kudrnáčové ...

Lidé se sluchovým a kombinovaným postižením si snadněji pořídí doklady ve zkrácené lhůtě

Bezbariérovost, lidský přístup a otevřenost. S tím se mohou setkat lidé, kteří si přijdou na Ministerstvo vnitra vyřídit doklady ve zrychlené lhůtě. P ...Středa 7.6.2023
Středočeský kraj
Další regiony »
Sdílet: Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru


Nastavení cookies | GDPR | Přidat zprávu, PR článek | O nás, kontakty | Přidat firmu | Nabídka našich služeb | Inzerce-Dnes.cz | Práce v ČR | InfoDnes.cz
InfoDnes.cz
Sdružení regionálních portálů

Kraj Vysočina
HavlíčkůvbrodDnes.cz
JihlavaDnes.cz
TřebíčDnes.cz

Liberecký kraj
LiberecDnes.cz

Ústecký kraj
ÚstínadLabemDnes.cz

Plzeňský kraj
PlzeňDnes.cz

Jihočeský kraj
ČeskéBudějoviceDnes.cz

Jihomoravský kraj
BrněnskoDnes.cz

Olomoucký kraj
OlomoucDnes.cz

Zlínský kraj
ZlínDnes.cz

Moravskoslezský kraj
OstravaDnes.cz

Copyright © 1/2009-2023 M+MP spol. s r.o. InfoDnes.cz | Webdesign & webprogramming © PD | RSS InfoDnes